Serce domu dla rodziny. Nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”Serce domu dla rodziny – 88% Polaków woli spotykać się z rodziną i przyjaciółmi u siebie w domu.

 

58% z nas najczęściej spędza wspólnie czas na kanapach i w fotelach w salonie, 22% przy stole w pokoju dziennym, a 16% spotyka się w kuchni.

 

Serce domu dla rodziny. Nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”

Serce domu dla rodziny. Nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”

 

64% rodaków codziennie rozmawia z rodziną i przyjaciółmi we własnym domu. (wg badania Homebook.pl)

 

Podsumowując, rację mają zarówno ci, którzy uważają, że salon/pokój dzienny to najważniejsze miejsce w domu, jak i ci, którzy postrzegają w ten sposób kuchnię. Połączenie tych dwóch pomieszczeń to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stworzyć żywo bijące serce domu dla rodziny i jej przyjaciół.

Taki zamysł przyświecał realizacji stworzonej dla rodziny z dziećmi w warszawskim Ursusie.  Otwarta kuchnia z salonem to eleganckie połączenie naturalnego drewna, ciepłych odcieni szarości i oryginalnych dodatków. W przestronnym salonie postawiliśmy na nowoczesny zestaw mebli oraz mocny akcent w postaci ciemnych zasłon i miękkiego dywanu. Ażurowe stoliki nadają wnętrzu lekkości.  W otwartej kuchni połączono biel z drewnem, które zostały uzupełnione o czarne elementy: lampy i krzesła oraz czarne tło dla białych półek, na których ustawiono zdjęcia, podkreślające rodzinny charakter wnętrza. Wzrok przykuwa miedziana lampa wisząca nad stołem.

 

Serce domu dla rodziny. Nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”

Serce domu dla rodziny. Nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”

 

Kropką nad i są zioła w części kuchennej oraz kompozycje roślinne w salonie.  Projekt został nagrodzony drugą nagrodą w konkursie „Nasze Kuchnie 2017”. Pomimo upływającego czasu wnętrza ciągle świetnie się prezentują, a ich wystrój nadal jest trendy.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć pozostałych pomieszczeń. Dość mały hol za sprawą wysokich luster i miękkiego siedziska, stał się jasną i bardzo komfortową przestrzenią. Oryginalny klimat i styl widoczne są również w łazience. Heksagonalne płytki są doskonałą bazą i ramą dla pozostałych elementów wystroju, zwłaszcza dla okrągłego lustra w grubej, czarnej oprawie i przeszklonej kabiny prysznicowej. Wszystkie wnętrza stanowią spójną i dopracowaną całość. Proste formy, wysokiej jakości materiały oraz niebanalne wzornictwo nadały tej przestrzeni ponadczasowy charakter.

 

https://www.zawicka-id.pl/projekt-wnetrza/mieszkanie-dla-rodziny-w-ursusie/

Call Now Button