Architekt wnętrz – projekty pod klucz Warszawa

Nie każdy dysponuje czasem na samodzielne remontowanie nieruchomości. Nie każdy również posiada dryg do urządzenia swoich czterech kątów. Na szczęście dla takich osób z pomocą przychodzą profesjonalne projekty pod klucz.

Nieruchomość zaprojektowana pod klucz to wygodna opcja dla zapracowanych osób, które chcą zlecić specjaliście urządzenie od A do Z swojego mieszkania czy domu. Cały proces remontowy jest bardzo czasochłonny, wymaga fachowej wiedzy i zdolności organizacyjnych. Dlatego jeśli nie chcesz w tym uczestniczyć i preferujesz przeprowadzkę do gotowego, czystego mieszkania to opcja dla Ciebie.

Na zaprojektowanie mieszkania pod klucz mogą zdecydować się nie tylko nabywcy nieruchomości z rynku pierwotnego, ale również osoby planujące gruntowny remont lokalu. Zgłaszając się do naszego biura projektowania wnętrz, należy od razu poinformować, że jesteście Państwo zainteresowani opcją projektu mieszkania pod klucz. Zarezerwujemy wtedy wszystkich naszych wykonawców do realizacji projektu.

Na czym polega wykończenie nieruchomości pod klucz?

Projekt mieszkania pod klucz dotyczy realizacji wcześniej przygotowanego dla Państwa projektu wnętrz. Nadzorujemy wszystkie prace remontowe takie jak: dostosowanie instalacji do projektu, kładzenie płytek, robienie gładzi, położenie podłogi, malowanie ścian, montaż drzwi wewnętrznych w lokalu, kładzenie tapet. Wszyscy wykonawcy podczas prac mogą liczyć na nasze wsparcie i konsultacje. Projektant jest odpowiedzialny również za koordynację wszystkich prac, ściśle współpracuje z zakładem stolarskim wykonującym meble na wymiar.  Projekt pod klucz to również cały proces zakupowy wyposażenia nieruchomości. Z wcześniej zaakceptowanej przez Państwa listy zakupowej kupujemy meble, oświetlenie, okładziny ścienne i podłogowe, armaturę, ceramikę i dekoracje. Dbamy o każdy szczegół wnętrza Państwa domu lub mieszkania. W efekcie, jako właściciele nieruchomości, nie będą musieli Państwo niczego więcej dokupować, aby bez przeszkód wprowadzić się do kompletnie urządzonego mieszkania lub przeznaczyć lokal pod wynajem.

Urządzony lokal oddajemy posprzątany, gotowy do przeprowadzki. Przekazujemy również wszystkie dokumenty związane ze zrealizowanymi zakupami oraz rozliczenie finansowe całego projektu.

Dlaczego warto zdecydować się na projekt pod klucz?

Osoby, które są zainteresowane wspomnianym projektem pod klucz Warszawa zapraszamy do skorzystania z oferty biura projektowania wnętrz Zawicka-ID. Decydując się na takie rozwiązanie, oszczędzają Państwo przede wszystkim czas. Nie muszą Państwo bowiem zaprzątać sobie głowy zakupem materiałów  oraz nadzorem fachowców zatrudnionych do wykończenia mieszkania. Możecie być Państwo pewni jakości poleconych przez nas ekip, korzystać z naszego olbrzymiego doświadczenia i cieszyć się z profesjonalnie urządzonych i udekorowanych wnętrz, a wszystko to zgodnie z wcześniej zaakceptowanym projektem.

W wielu przypadkach wybór projektu pod klucz wiąże się także z  oszczędnością środków finansowych. Biuro projektowania wnętrz ma lepsze rozeznanie na rynku i poleca rzeczy sprawdzone już jakościowo. Współpracuje też z zaufanymi sklepami, które polecają sprawdzone marki, dostosowując wybór wyposażenia do możliwości finansowych inwestora, czy aktualnych promocji.

Call Now Button