Profesjonalne usługi remontowe Warszawa

Biuro projektowania wnętrz Zawicka-ID oferuje Państwu kompleksowe usługi remontowe dotyczące zarówno wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Doświadczony zespół specjalistów podejmuje się prac remontowych nawet najbardziej nietypowych nieruchomości. Nie ma znaczenia metraż, charakter i stan wnętrza. Z wielkim zaangażowaniem nadajemy nieruchomościom naszych klientów nowe życie. Szukamy optymalnych rozwiązań, które mogą całkowicie spełnić Państwa oczekiwania. Każdą przestrzeń aranżujemy w taki sposób, aby poprawiać ich funkcjonalność, pozytywnie wpływała na samopoczucie i jakość życia przebywających w niej osób.

Nasze usługi remontowe mogą ograniczyć się zarówno do pojedynczych pomieszczeń, jak i całych inwestycji. Przeprowadzamy prace budowlane, hydrauliczne, elektryczne, przygotowujemy zabudowy kartonowo-gipsowe, układamy płytki każdej wielkości, kładziemy tapety, zajmujemy się montażem parapetów, armatury i ceramiki. To Państwo decydują o zakresie naszych obowiązków, mogąc wybrać zarówno subtelne odświeżenie pomieszczeń, jak i kompleksowe wykończenie nieruchomości pod klucz. My zawsze szukamy dla Państwa najlepszych rozwiązań i proponujemy Państwu naszych zaufanych wykonawców. Dodatkowo świadczymy również nadzór nad pracą fachowców wybranych przez naszych klientów.

Remont Warszawa – dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz?

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi remontowe Warszawa zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowania wnętrz Joanny Zawickiej. Mogą mieć Państwo pewność, że dokładnie przeanalizujemy Państwa potrzeby oraz wymagania. Prace remontowe realizowane przez biuro projektowania wnętrz charakteryzuje szczególna dokładność i dbałość o szczegóły. Jakość prac prowadzonych przez współpracujące z biurem zespoły remontowe możecie Państwo ocenić na żywo w lokalu pokazowym.

Przed przystąpieniem do prac przygotowujemy kompleksowy projekt, z którym mogą się Państwo zapoznać i zasugerować ewentualne zmiany. Naszym klientom prezentujemy przyszłe wnętrza w formie wizualizacji 3D. Przekazujemy szczegółowe rysunki wykonawcze dla ekipy remontowej. Tworzymy listy zakupowe mebli, okładzin ściennych i podłogowych, oświetlenia, ceramiki oraz armatury i dekoracji . Zestawienie produktów zawiera ilości np. płytek czy tapet wraz z adresami sklepów, w których są one dostępne.

Kompleksowa metamorfoza domu, mieszkania lub biura

Dla osób planujących remont Warszawa ZAWICKA-ID ma sporo do zaoferowania. Warto wybrać usługi zaufanego specjalisty, który rzetelnie wywiąże się z powierzonego zadania. Biuro projektowania wnętrz Zawicka-ID kreatywnie podchodzi do celu, dla którego ma być przeprowadzony remont. Dokładnie analizuje potrzeby inwestora i możliwości danej nieruchomości. W danej przestrzeni szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa potrzeb, na przykład przestawiając ściany, wydzielając jakąś przestrzeń czy robiąc adaptacje poddaszy i piwnic. Jednocześnie dążymy do jak najszybszej realizacji, aby mogli Państwo w jak najwcześniejszym terminie rozpocząć użytkowanie swojego domu, mieszkania albo biura.

Call Now Button