Projektowanie wnętrz Warszawa – na jakiej podstawie opracowujemy projekty dla naszych klientów?

Wnętrze zaaranżowane przez profesjonalnego projektanta charakteryzuje nie tylko funkcjonalność. Odzwierciedla ono również charakter mieszkańców i ich indywidualne upodobania estetyczne. Dlatego podczas każdej nawiązanej współpracy z naszym biurem projektowym przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem.

Musimy również ustalić budżet oraz preferowaną datę realizacji – jest to dla nas pierwszy drogowskaz przy tworzeniu projektu. Następnie rozmawiamy o upodobaniach, gustach, kolorystyce, niezbędnych elementach, które nasi klienci chcą mieć w mieszkaniu. To dla nas szczególnie ważny moment, ponieważ inaczej zaaranżujemy wnętrze dla pary planującej dzieci, a inaczej dla rodziny posiadającej zwierzęta; odmienne rozwiązania w projektowaniu wdrażamy dla nieruchomości przeznaczonych pod wynajem, a inne wobec domów i lokali, w których mieszkać będą tylko właściciele.

Szczególnym czynnikiem podczas projektowania wnętrza są dla nas indywidualne upodobania klientów. Tworzymy aranżacje zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Bierzemy pod uwagę sposób spędzania czasu, hobby oraz zainteresowania, które mogą być związane w większą ilością czasu spędzanego w danym pomieszczeniu. Na przykład dla miłośnika gotowania postaramy się wygospodarować jak najwięcej przestrzeni w kuchni, a dla pasjonata malarstwa możemy zaaranżować funkcjonalną pracownię z profesjonalnym oświetleniem; starannie zaprojektujemy domowe biuro dla osoby pracującej w trybie „home office”.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Joanny Zawickiej?

Pomimo najlepiej przeprowadzonego wywiadu z klientem na temat jego preferencji i oczekiwań względem wnętrza chcemy mieć pewność dobrego zrozumienia jego oczekiwań. Dlatego prosimy o przygotowanie inspiracji z przykładowymi wnętrzami, które mogą być dla nas przykładem preferowanej stylistyki w projekcie. Takie przygotowanie do projektu obu stron gwarantuje, że stworzymy projekt wnętrz w pełni odpowiadający mieszkańcom domu.

Podczas tworzenia projektu rozmawiamy o wielu opcjach ustawienia mebli, zbieramy wskazane przez klienta elementy aranżacji  w jedną całość tak, aby stworzyć spójne, funkcjonalne wnętrze. W razie potrzeby, dokonujemy na życzenie klienta subtelnych zmian dotyczących np. oświetlenia, wybranego materiału czy kolorystyki. Wizualizując przyszłe wnętrze w formie 3D, dajemy klientowi pewność i poczucie bezpieczeństwa, że stworzona aranżacja wnętrza będzie zgodna z jego marzeniami.

Profesjonalny projekt wnętrz Warszawa – koszt

Projekt aranżacji wnętrz domu czy mieszkania zawsze jest wyceniany indywidualnie. Zależy on od wielu składowych: metrażu, liczby i rodzaju pomieszczeń, preferowanej stylistyki wnętrz, lokalizacji nieruchomości jaki i oczekiwanego terminu wejścia ekipy remontowej.

Znając oczekiwaniach klienta co do standardu wykończenia mieszkania czy domu, szacujemy również, na bazie naszego doświadczenia i aktualnej sytuacji rynkowej, koszt realizacji projektu wnętrz.  Klient więc już na samym początku wie, z jakim budżetem należy się liczyć, może potwierdzić zakres projektu i ewentualnie dostosować swoje plany do możliwości finansowych.

Call Now Button