Kompleksowe usługi stolarskie Warszawa

Drewno we wnętrzach to ponadczasowe rozwiązanie aranżacyjne, które wnosi ciepło i klasę do domów, mieszkań oraz przestrzeni komercyjnych. Chociaż drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, należy obchodzić się z nim we właściwy sposób. Dlatego podczas aranżacji lub remontu nieruchomości tak istotne jest, aby korzystać z usług profesjonalnej firmy projektowej mającej w swojej ofercie prace stolarskie.

Biuro Zawicka-ID współpracuje z zaufanymi pracowniami stolarskimi, znającymi się na swoim fachu wykonawcami, posiadającymi profesjonalny park maszynowy. Oferujemy autorskie projekty mebli oraz niepowtarzalne wzornictwo każdej naszej realizacji. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, dbając o najdrobniejsze detale w Państwa wnętrzach.

Dla osób, które interesują stolarskie usługi Warszawa to doskonała lokalizacja do zapoznania się z bogatą ofertą biura projektowania wnętrz Joanny Zawickiej. Nie zajmujemy się wyłącznie projektowaniem lub renowacją mebli czy schodów z drewna. Dostosowujemy się do indywidualnych preferencji naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić dowolne prace stolarskie w każdym wnętrzu. Tworzymy funkcjonalne meble na wymiar z wszystkich dostępnych na rynku materiałów.

Piękne meble drewniane na wymiar

Czas działa na korzyść pięknych, eleganckich i ponadczasowych mebli z litego drewna, dodatkowo je uszlachetniając. Dlatego zakup mebli drewnianych to inwestycja na długie lata. Niepowtarzalne słoje oraz układy sęków w meblach drewnianych urzekają zarówno domowników, jak i gości odwiedzających wnętrze.

Naszym klientom proponujemy oryginalne meble robione na zamówienie według indywidualnego projektu. W naszej ofercie znaleźć można zabudowę kuchenną i łazienkową, a także meble do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Tworzymy unikatowe stoły, biblioteki oraz komody. Możemy zaprojektować Państwu także ekskluzywną kolekcję mebli – nie tylko w formie wyposażenia przestrzeni prywatnej, ale również do restauracji, kawiarni lub hotelu.

Meble na wymiar pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń m.in w garderobie, szafach wnękowych, sypialni czy kuchni. Indywidualny projekt pozwala łączyć różne materiały i tworzyć wyrafinowane dekoracje we wnętrzu.  Projektując meble dbamy o ich trwałość oraz ergonomię.

Call Now Button