Pod jednym dachem z nastolatkiem / Zawicka-ID 

Pod jednym dachem z nastolatkiemOtoczenie to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na nasze samopoczucie.

 

Harmonia, która w nim panuje, pozwala nam lepiej wypoczywać, skuteczniej walczyć ze stresem, myśleć kreatywnie i działać efektywnie. Czy osiągnięcie takiego efektu jest możliwe w mieszkaniu przeznaczonym dla mamy i jej nastoletniego syna? Zdecydowanie tak!

 

Mieliśmy przyjemność stworzyć i zrealizować projekt w formule pod klucz, którego celem było stworzenie pięknych i klimatycznych wnętrz mieszkania dla matki i syna. Inwestorka obdarzyła nas dużym zaufaniem, co zaprocentowało wykreowaniem idealnej przestrzeni domowej.

 

Całe mieszkanie zaaranżowaliśmy w jasnych, przyjaznych kolorach. W projekcie zadbaliśmy o każdy najdrobniejszy szczegół, dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać dbałość o detale.  Ciekawe i szlachetne w swojej prostocie meble, tapety na ścianach i starannie dobrane kolory tkanin tworzą harmonijną całość. Oryginalne detale, takie jak uchwyty i gałki,  dodatki i przepiękne lampy z kolekcji Birdie z Foscarini dopełniają obraz tych wnętrz, nadając im wyjątkowy i jednocześnie przytulny charakter. O wyszukanym guście mieszkańców świadczą obrazy Magdaleny Głodek, które zdobią ściany w salonie.

 

 

Funkcjonalna przestrzeń małej kuchni została powiększona o piękny stół. Dzięki jego wyjątkowej formie i użytemu na blat białemu spiekowi zyskaliśmy wygodny i duży blat do pracy.

 

Pod jednym dachem z nastolatkiem / Zawicka-ID

Pod jednym dachem z nastolatkiem / Zawicka-ID

Każde pomieszczenie ma swój wyraźny charakter, ale jednocześnie mieszkanie jest pełne harmonii. Zobacz Galerię projektu 3 pokoje 63 m2

 

Indywidualizm to cecha szczególnie ważna dla każdego nastolatka. Pokój przez niego zamieszkiwany musi nie tylko odpowiadać jego potrzebom, ale także osobowości i temperamentowi. Jednocześnie nie możemy zapominać, że szczególnie to pomieszczenie powinno spełniać wiele funkcji i to przez kilka lat. W przygotowanym przez nas pokoju znalazła się strefa odpoczynku z wygodnym łóżkiem, strefa przechowywania z pojemną szafą oraz wygodne miejsce do nauki z dużym biurkiem i wygodnym fotelem, również do grania na komputerze. Przestrzeń przy dużych balkonowych oknach może posłużyć jako miejsce do ćwiczeń fizycznych. Oświetlenie punktowe i lampy sufitowe pozwalają zmieniać charakter wnętrza – od przytulnego, sprzyjającego odpoczynkowi po aktywizujące, pomagające w pracy czy nauce. Szarość z akcentami w modnym kolorze żółtym tworzy nowoczesne wnętrze, w którym nastolatek z przyjemnością będzie przyjmował gości.

 

 

 

Stworzenie harmonijnego wystroju mieszkania, w którym współegzystują ze sobą nowoczesna kobieta i nastolatek tak, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały, to prawdziwe wyzwanie, ale można mu sprostać!

 

Galeria projektu 3 pokoje 63 m2

 

Call Now Button