Jak ze smakiem połączyć nowoczesność ze stylem vintage?Jak ze smakiem połączyć nowoczesność ze stylem vintage? Proste, eleganckie i nowoczesne wnętrza mają swoich licznych zwolenników, jeśli jednak chcemy je ocieplić i nie potrafimy zrezygnować całkiem z przeszłości, warto rozważyć wprowadzenie elementów vintage.

 

 

Umiejętne połączenie tych dwóch stylów pozwoli nam stworzyć niezwykłe miejsce, przytulne, komfortowe i „z duszą”.

 

Projekt mieszkania na Bielanach to wyjątkowa aranżacja w naszym portfolio. Inwestorami była młoda, polsko – indyjska para. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, nowoczesność połączyliśmy ze stylem vintage.

Umiejętne łączenie starego z nowym, klasyki z nowoczesnością pozwoliło osiągnąć interesujący efekt. Stara dębowa komoda w nowoczesnym wnętrzu nie tylko znalazła swoje miejsce, w którym widoczna jest jej uroda, ale wprowadziła do aranżacji odrobinę przytulności i nutkę nostalgii.

 

Jak ze smakiem połączyć nowoczesność ze stylem vintage?

Jak ze smakiem połączyć nowoczesność ze stylem vintage?

 

Wysoka zabudowa kuchenna na wysoki połysk w połączeniu z cegłą na ścianie tworzą schludne wnętrze, które jednocześnie podkreśla bardzo ważne, bo emocjonalne znaczenie pomieszczenia, jakim jest w domu kuchnia.

We wnętrzach udało się osiągnąć wrażenie przestronności. Tafla lustra w przedpokoju optycznie powiększyła przestrzeń.

Bez zbędnego przepychu i niepotrzebnego nagromadzenia detali we wnętrzu, drewniane meble są dobrze widoczne i nadają wnętrzom przytulnego charakteru. Zielone rośliny i starannie dobrane lampy podkreślają przytulność i ciepło mieszkania.

Warunkiem stworzenia wnętrza, w którym harmonijnie przenika się nowoczesność ze stylem vintage jest jakość i trwałość!  Wszystkie meble zostały zaprojektowane i wykonane na zamówienie. Kropką nad i, a raczej wisienką na torcie są starannie dobrane tkaniny.

Zapraszamy do obejrzenia projektu.

 

Salon z kuchnią

 

Call Now Button