Styl nowojorski / Zawicka ID / architekt i projektant wnętrzNew York w Warszawie – czyli styl nowojorski

 

Styl nowojorski można krótko scharakteryzować jako ponadczasowy i szykowny, ale nieostentacyjny luksus. Elegancja wnętrz i komfort bez niepotrzebnego przepychu służą przede wszystkim zaspokojeniu potrzeb mieszkańców, z szacunkiem dla ich upodobań. Chcielibyśmy zaprosić do wnętrz, których projekt został zainspirowany tym właśnie stylem.

Styl nowojorski / Zawicka ID / architekt i projektant wnętrz

Styl nowojorski / Zawicka ID / architekt i projektant wnętrz

 

Apartament na warszawskim Ursynowie powstał z połączenia dwóch mniejszych mieszkań. Część przeznaczona dla dorosłej córki właścicieli składa się z sypialni, łazienki i garderoby. Wystrój tych wnętrz jest odpowiedzią na oczekiwania ich lokatorki. W jasnym wnętrzu biel urozmaicona jest żywymi kolorami zasłon i dodatków oraz ciekawą grafiką.

 

Resztę apartamentu urządzono inspirując się stylem nowojorskim. Spokojne formy i idealne wykończenia to cechy tego stylu. Meble i dodatki w apartamencie na Ursynowie są wykonane ze szlachetnych materiałów. Styl nowojorski nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o jakość mebli, tkanin i dodatków – zawsze powinna być najwyższa.

 

Neutralna i bezpieczna baza kolorystyczna dla apartamentu tak charakterystyczna dla stylu New York (biel, beże, szarości) doskonale eksponuje szlachetne drewno, które użyte w każdym pomieszczeniu nadaje wnętrzom przytulny charakter.

Styl nowojorski / Zawicka ID / architekt i projektant wnętrz

Styl nowojorski / Zawicka ID / architekt i projektant wnętrz

Wyraźnym ukłonem w stronę stylu nowojorskich mieszkań jest design kuchni, forma symetrycznie rozmieszczonych kanap w salonie, sztukateria na ścianach i charakterystyczna „pikowana” wnęka w korytarzu.

 

Żyrandole zawieszone nad stołami i stolikami, dużo bocznych lamp, podświetlenia podłogi w garderobie czy szafek kuchennych – efektowne oświetlenie tworzy klimat mieszkania.

 

Długie zasłony ze szlachetnych tkanin, tapicerowane sofy i fotele, kwietna tapeta w części jadalnej, a także poduszki i dywany dopełniają obrazu wnętrz nie tylko wygodnych i przytulnych, ale także eleganckich.

 

Wszystkim, którym przypadła do gustu nasza realizacja, podpowiemy, że świeże kwiaty w klasycznych wazonach to bardzo ważny element wystroju w stylu nowojorskim!

 

https://www.zawicka-id.pl/projekt-wnetrza/apartament-na-ursynowie/

Call Now Button