Stylizacja, Zawicka IDMieszkanie inwestycyjne – aranżacja

 

Mijający rok niekorzystnie odbił się na branży turystycznej i hotelarskiej. Również przedsiębiorcy posiadający mieszkania i apartamenty na wynajem – szczególnie ten krótki, musieli mocno ciąć koszty z powodu pandemii. Miejmy jednak nadzieję, że nowy rok przyniesie spokojny i lepszy czas dla biznesu turystycznego.

 

 

Warto w tym momencie wykorzystać brak obłożenia swoich apartamentów oraz przygotować mieszkanie inwestycyjne pod najem w sposób przemyślany.

Mieszkanie na wynajem ma cieszyć oko i być funkcjonalne. Jak zatem urządzić taki apartament by sprzyjał korzystnym i szybkim najmem? W naszym portfolio posiadamy kilka realizacji w tym zakresie. Jak zawsze słuchamy inwestorów, ich pomysłów, wizji oraz zakładanego budżetu.

 

 

 

 

Mieszkanie inwestycyjne, a Ergonomia i wygoda

 

W powyżej realizacji postawiliśmy na to, by mieszkanie inwestycyjne było funkcjonalne i przytulne, choć w kilku kwestiach musieliśmy zaakceptować ograniczenia przekazane przez  inwestora. Wydzielone i zagospodarowane zostały strefy kuchni, przechowywania, pracy i relaksu. Wynajmujący mieszkanie będzie mógł wygodnie spędzić tu zarówno kilka dni jak i dłuższy okres.  Mieszkanie jest w neutralnych i przyjemnych kolorach, co umożliwia zaaranżowanie mieszkania przez większość potencjalnych klientów.

 

 

 

Kompromis między budżetem a jakością.

 

Każde mieszkanie jest inne, ale istnieje pewien schemat, który warto zastosować przy zakupie mebli czy wyposażenia AGD. Istotne meble jak łóżko, stół, sofa powinny być praktyczne i wytrzymałe. Jeśli decydujemy się na wstawienie używanych mebli – warto je odnowić, tak by nie odstraszały potencjalnego najemcę. Uwagę przyciągnie natomiast ciekawa półka, antyczna komoda czy designerski wieszak. Takie detale zmieniają wnętrze i pozwalają się wyróżnić na rynku ofert.

 

Nie warto jednak przy takiej inwestycji oszczędzać na farbach – radzimy użyć dobrych, zmywalnych farb w stonowanych kolorach, a ściany dopełnić dekoracjami. Dzięki temu, łatwiej będzie w wynajmowanym mieszkaniu zachować czystość oraz zdecydowanie taniej i szybciej odświeżyć je po zakończonym najmie.

 

Dodatkowo – przemyślany projekt oświetlenia nada mieszkaniu charakteru, odpowiednio je powiększy, a tym samym uatrakcyjni nieruchomość. Warto pamiętać o świetle pośrednim, które pozwoli na stworzenie przytulnego klimatu w mieszkaniu. Dodatkowo – ładna stojąca lampa, czy wbudowany led uatrakcyjni wystrój wnętrz. W tym przypadku przy niewielkim budżecie można osiągnąć doskonały efekt.

 

 

 

Aranżacje, dekoracje, stylizacja.

 

Czasem modny koc, zasłony czy wazon sprawią, że mieszkanie inwestycyjne nabierze smaku. Proponuję zainwestować w chociaż jeden dobrej jakości dodatek, który zarówno na zdjęciach, jak i w rzeczywistości nada kunsztu naszej nieruchomości.

 

Warto przy tym pamiętać, że należy przy takiej inwestycji zrezygnować (chociaż częściowo) z własnych wizji aranżacyjnych. Najkorzystniej będzie, gdy stworzymy przestrzeń neutralną, która jednocześnie będzie przyciągać funkcjonalnością i wygodą. Taki kompromis pozwoli na rozwinięcie wizji i upodobań jej przyszłego mieszkańca.

 

W naszych realizacjach pokazujemy również, że mieszkanie na wynajem nie musi być nijakie. Staramy się, by wyróżnić ofertę na tle wielu innych mieszkań, które często są zbieraniną przypadków elementów wyposażenia. Stawiamy na ergonomię, funkcjonalność, nowoczesny wygląd, trwałe materiały, designerskie dodatki i kontrasty.

 

 

Call Now Button