ShowRoom online Architekt onlineWychodząc naprzeciw nowym realiom i w trosce o sprawną współpracę – otworzyliśmy  showroom

 

Czy wielomiesięczna pandemia wpływa na branżę architektury wnętrz? Na szczęście w naszym przypadku nie widzę negatywnych skutków. Oby tak zostało! Szybko jednak zareagowaliśmy na zmiany w otoczeniu i nowe warunki bezpieczeństwa – zamiast wizyt u inwestora czy w kawiarni – przygotowaliśmy własną przestrzeń do spotkań z klientami. Jest to lokal pokazowy i nasze mini biuro.  Tworzymy tam też przestrzeń showroomu, do której już dziś zapraszam!

Obecny czas jest niepewny w obszarze nowych inwestycji, jednak nasi klienci z reguły nie podejmują gwałtownych ruchów i podchodzą do tematu spokojnie. Niektórzy inwestują nadal w nieruchomości, reorganizują swoje biura, inni poprawiają standard życia wymieniając mieszkania na większe lub budując domy. Ogród oraz oddzielny gabinet do pracy zaczęły być istotnym elementem dla inwestorów.

W ostatnim czasie, większość projektantów wnętrz, musiała  przeorganizować swój sposób pracy. Ja zawsze szanowałam czas swoich klientów i zdalna współpraca była dla mnie standardem. Zdaję sobie sprawę, że wolnego czasu na analizę koncepcji wnętrz i dokonanie istotnych wyborów wszyscy mają jak na lekarstwo. Od wielu lat wraz z zespołem, na bieżąco prezentujemy klientom wszystkie etapy projektu online, w przyjaznej formie. Spotykamy się tylko w istotnych sprawach, wtedy kiedy wymaga tego dany etap w projekcie. Dzięki temu prace idą sprawniej. Byliśmy więc poniekąd przygotowani narzędziowo i procesowo na obecny czas.

Jednak są etapy projektu, kiedy spotkanie jest konieczne. Omówienie założeń do projektu, wymagań klienta, poznanie się – to obszary w których bezpośrednia rozmowa jest na wagę złota. Czasami jest też szybciej i efektywniej spotkać się, przedyskutować różne rozwiązania. Konieczna jest też wizyta w sklepach z wyposażeniem wnętrz, aby obejrzeć czy porównać różne materiały. Wychodząc naprzeciw nowym realiom, spowodowanym przez pandemię, postanowiliśmy przenieść naszą przestrzeń spotkań z klientami w bezpieczne miejsce – otworzyliśmy dla klientów mały showroom! W kameralnych warunkach możemy się spotkać i przedyskutować koncepcje, dobrać większość materiałów.

„Otworzyliśmy swój mały showroom! W bezpiecznych i kameralnych warunkach możemy spotykać się z klientami, przedyskutować koncepcje, dobrać wszystkie materiały.”

Nasze biuro jest jednocześnie mieszkaniem pokazowym, zatem klienci mogą na żywo ocenić standard pracy naszych wykonawców, jakość materiałów oraz  sprawdzić i wybrać dla siebie wygodne rozwiązania, dotyczące organizacji i wystroju wnętrz.

Zapraszamy do wirtualnej wizyty w naszym mieszkaniu pokazowym, ale czekamy również „w realu” –  zachowujemy oczywiście wszystkie standardy sanitarne.

 

 

 

 

Call Now Button